Sinds
1959!

SV Eikenderveld

kroniek van een kleine voetbalclub uit Heerlen die groot is geworden door klein te blijven!

 

Eikenderveld op Twitter!

Derde Elftal Seizoen '17-'18
Print
Speeldag 01 24-09-2017 09:30 Chevremont 4 2 : 3 Laura/Hopel Comb. 5
  24-09-2017 10:00 UOW'02 6 1 : 7 Bekkerveld 5
  24-09-2017 10:00 FC Geleen-Zuid 4 0 : 2 Groene Ster 6
  24-09-2017 10:45 SV Eikenderveld 3 0 : 8 Abdissenbosch 3
  24-09-2017 11:00 Langeberg 4 0 : 10 RKTSV 3

Speeldag 02 01-10-2017 10:00 Abdissenbosch 3 5 : 1 UOW'02 6
  01-10-2017 10:00 RKTSV 3 8 : 1 FC Geleen-Zuid 4
  01-10-2017 10:00 Bekkerveld 5 11 : 1 Chevremont 4
  01-10-2017 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 1 : 2 SVN/BTB Consultancy 3
  01-10-2017 12:00 SVA 2 5 : 0 Langeberg 4

Speeldag 03 08-10-2017 09:30 Chevremont 4 4 : 0 Groene Ster 6
  08-10-2017 10:00 FC Geleen-Zuid 4 4 : 2 SV Eikenderveld 3

Speeldag 04 15-10-2017 10:00 Abdissenbosch 3 6 : 0 Chevremont 4
  15-10-2017 10:00 RKTSV 3 10 : 3 SVN/BTB Consultancy 3
  15-10-2017 10:00 Bekkerveld 5 4 : 1 SVA 2
  15-10-2017 10:45 SV Eikenderveld 3 2 : 6 UOW'02 6
  15-10-2017 11:00 Langeberg 4 0 : 4 FC Geleen-Zuid 4
  15-10-2017 11:00 Groene Ster 6 1 : 2 Laura/Hopel Comb. 5

Speeldag 02 22-10-2017 10:30 Groene Ster 6 2 : 0 SV Eikenderveld 3

Speeldag 01 22-10-2017 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 3 : 1 SVA 2

Speeldag 05 29-10-2017 09:30 Chevremont 4 1 : 2 Langeberg 4
  29-10-2017 10:00 UOW'02 6 1 : 3 FC Geleen-Zuid 4
  29-10-2017 10:00 Bekkerveld 5 3 : 1 Groene Ster 6
  29-10-2017 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 1 : 6 Abdissenbosch 3
  29-10-2017 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 - : - SV Eikenderveld 3

Speeldag 06 05-11-2017 09:45 Langeberg 4 3 : 1 UOW'02 6
  05-11-2017 10:00 RKTSV 3 10 : 1 Chevremont 4
  05-11-2017 10:00 FC Geleen-Zuid 4 3 : 0 SVN/BTB Consultancy 3
  05-11-2017 10:45 SV Eikenderveld 3 4 : 3 Laura/Hopel Comb. 5
  05-11-2017 11:00 Groene Ster 6 0 : 2 SVA 2

Speeldag 07 12-11-2017 10:00 FC Geleen-Zuid 4 2 : 4 Bekkerveld 5
  12-11-2017 10:00 RKTSV 3 1 : 1 Laura/Hopel Comb. 5
  12-11-2017 10:00 UOW'02 6 1 : 2 Groene Ster 6
  12-11-2017 11:00 Langeberg 4 1 : 2 SV Eikenderveld 3
  12-11-2017 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 1 : 3 Abdissenbosch 3

Speeldag 08 19-11-2017 10:00 Abdissenbosch 3 7 : 2 FC Geleen-Zuid 4
  19-11-2017 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 3 : 5 SVA 2
  19-11-2017 11:00 Bekkerveld 5 2 : 2 SVN/BTB Consultancy 3
  19-11-2017 11:00 Groene Ster 6 1 : 1 Langeberg 4
  19-11-2017 11:30 Chevremont 4 2 : 4 UOW'02 6

Speeldag 09 26-11-2017 10:00 FC Geleen-Zuid 4 2 : 3 Laura/Hopel Comb. 5
  26-11-2017 10:45 SV Eikenderveld 3 0 : 4 Bekkerveld 5
  26-11-2017 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 9 : 2 Chevremont 4

Speeldag 10 03-12-2017 10:00 Abdissenbosch 3 - : - Groene Ster 6
  03-12-2017 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 3 : 2 Langeberg 4
  03-12-2017 12:00 SVN/BTB Consultancy 3 - : - UOW'02 6
  03-12-2017 12:00 SVA 2 - : - FC Geleen-Zuid 4

Speeldag 11 10-12-2017 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - SVA 2

Inhaal 17-12-2017 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 4 : 4 Bekkerveld 5
  17-12-2017 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 5 : 1 Langeberg 4

Speeldag 09 18-02-2018 09:00 Langeberg 4 - : - Abdissenbosch 3

Speeldag 08 18-02-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 1 : 9 RKTSV 3

Speeldag 14 11-03-2018 09:30 Chevremont 4 1 : 16 RKTSV 3
  11-03-2018 10:00 UOW'02 6 1 : 1 Langeberg 4
  11-03-2018 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 1 : 1 SV Eikenderveld 3
  11-03-2018 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 3 : 3 FC Geleen-Zuid 4
  11-03-2018 12:00 SVA 2 0 : 0 Groene Ster 6
  11-03-2018 12:00 Bekkerveld 5 2 : 5 Abdissenbosch 3

Speeldag 15 18-03-2018 10:00 Abdissenbosch 3 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  18-03-2018 10:00 Langeberg 4 - : - Chevremont 4
  18-03-2018 10:00 RKTSV 3 - : - SVA 2
  18-03-2018 10:00 FC Geleen-Zuid 4 - : - UOW'02 6
  18-03-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - SVN/BTB Consultancy 3

Speeldag 16 25-03-2018 10:00 Abdissenbosch 3 - : - Langeberg 4
  25-03-2018 10:00 Bekkerveld 5 7 : 0 SV Eikenderveld 3
  25-03-2018 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 3 : 2 FC Geleen-Zuid 4
  25-03-2018 11:00 Groene Ster 6 1 : 3 RKTSV 3
  25-03-2018 11:30 Chevremont 4 1 : 6 SVN/BTB Consultancy 3
  25-03-2018 11:30 SVA 2 2 : 1 UOW'02 6

Speeldag 10 31-03-2018 18:30 Chevremont 4 1 : 3 SV Eikenderveld 3

Speeldag 17 08-04-2018 09:30 Chevremont 4 1 : 9 Bekkerveld 5
  08-04-2018 10:00 FC Geleen-Zuid 4 3 : 5 RKTSV 3
  08-04-2018 10:00 Langeberg 4 0 : 3 SVA 2
  08-04-2018 10:00 UOW'02 6 2 : 7 Abdissenbosch 3
  08-04-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 1 : 1 Groene Ster 6
  08-04-2018 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 3 : 0 Laura/Hopel Comb. 5

Speeldag 18 15-04-2018 10:00 Bekkerveld 5 5 : 0 UOW'02 6
  15-04-2018 10:00 RKTSV 3 10 : 0 Langeberg 4
  15-04-2018 10:00 Abdissenbosch 3 8 : 1 SV Eikenderveld 3
  15-04-2018 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 4 : 1 Chevremont 4
  15-04-2018 11:00 Groene Ster 6 0 : 4 FC Geleen-Zuid 4
  15-04-2018 12:00 SVA 2 0 : 2 SVN/BTB Consultancy 3

Speeldag 19 22-04-2018 10:00 RKTSV 3 2 : 1 SV Eikenderveld 3
  22-04-2018 10:00 Langeberg 4 1 : 1 Groene Ster 6
  22-04-2018 10:00 FC Geleen-Zuid 4 3 : 8 Abdissenbosch 3
  22-04-2018 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 0 : 3 Bekkerveld 5
  22-04-2018 12:00 SVA 2 4 : 1 Laura/Hopel Comb. 5

Speeldag 20 29-04-2018 10:00 UOW'02 6 5 : 1 Laura/Hopel Comb. 5
  29-04-2018 10:00 RKTSV 3 0 : 6 Abdissenbosch 3
  29-04-2018 10:00 Langeberg 4 1 : 8 Bekkerveld 5
  29-04-2018 10:00 FC Geleen-Zuid 4 12 : 0 Chevremont 4
  29-04-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 4 : 3 SVA 2
  29-04-2018 11:00 Groene Ster 6 0 : 5 SVN/BTB Consultancy 3
  01-05-2018 19:15 UOW'02 6 4 : 4 RKTSV 3

Speeldag 19 03-05-2018 20:00 UOW'02 6 - : - Chevremont 4

Speeldag 09 06-05-2018 10:00 UOW'02 6 - : - SVA 2

Speeldag 12 06-05-2018 10:00 UOW'02 6 5 : 3 SV Eikenderveld 3

Speeldag 13 10-05-2018 10:00 Bekkerveld 5 5 : 1 Laura/Hopel Comb. 5
  10-05-2018 10:00 RKTSV 3 1 : 0 UOW'02 6
  10-05-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 2 : 4 FC Geleen-Zuid 4
  10-05-2018 11:00 Groene Ster 6 5 : 1 Chevremont 4

Speeldag 21 13-05-2018 09:30 Chevremont 4 1 : 6 SVA 2
  13-05-2018 10:00 Bekkerveld 5 1 : 1 FC Geleen-Zuid 4
  13-05-2018 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 3 : 4 RKTSV 3
  13-05-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 3 : 4 Langeberg 4
  13-05-2018 13:30 Abdissenbosch 3 5 : 0 SVN/BTB Consultancy 3

Speeldag 22 20-05-2018 10:00 FC Geleen-Zuid 4 3 : 0 SVA 2
  20-05-2018 10:00 UOW'02 6 1 : 1 SVN/BTB Consultancy 3
  20-05-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 1 : 2 Chevremont 4

Inhaal 22-05-2018 19:30 SVN/BTB Consultancy 3 - : - UOW'02 6

Inhaal 24-05-2018 19:45 Groene Ster 6 - : - Abdissenbosch 3

Speeldag 23 27-05-2018 10:00 Bekkerveld 5 - : - Langeberg 4
  27-05-2018 10:00 Abdissenbosch 3 - : - RKTSV 3
  27-05-2018 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - UOW'02 6
  27-05-2018 10:30 Chevremont 4 - : - FC Geleen-Zuid 4
  27-05-2018 12:00 SVA 2 - : - SV Eikenderveld 3
  27-05-2018 12:00 SVN/BTB Consultancy 3 - : - Groene Ster 6

Inhaal 29-05-2018 19:00 Bekkerveld 5 - : - RKTSV 3
  29-05-2018 19:00 Abdissenbosch 3 - : - Langeberg 4

Speeldag 24 03-06-2018 10:00 Abdissenbosch 3 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  03-06-2018 10:00 RKTSV 3 - : - SVA 2
  03-06-2018 10:00 Langeberg 4 - : - Chevremont 4
  03-06-2018 10:00 FC Geleen-Zuid 4 - : - UOW'02 6
  03-06-2018 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - SVN/BTB Consultancy 3

Inhaal 05-06-2018 19:00 Abdissenbosch 3 - : - SVA 2
  05-06-2018 19:30 RKTSV 3 - : - Bekkerveld 5

Inhaal 08-06-2018 19:00 Abdissenbosch 3 - : - Groene Ster 6

Speeldag 25 10-06-2018 10:00 RKTSV 3 - : - Groene Ster 6
  10-06-2018 10:00 UOW'02 6 - : - SVA 2
  10-06-2018 11:00 SVN/BTB Consultancy 3 - : - SV Eikenderveld 3
  10-06-2018 11:00 Langeberg 4 - : - Laura/Hopel Comb. 5

Onze Hoofdsponsoren

Nu online!

We hebben 376 gasten en geen leden online

Login SV Eikenderveld.nl