Sinds
1959!

SV Eikenderveld

kroniek van een kleine voetbalclub uit Heerlen die groot is geworden door klein te blijven!

 

Eikenderveld op Twitter!

Terug van weggeweest...

Daar zijn we weer....

Na een aantal dagen van hard werken zijn we weer online met sveikenderveld.nl, en hoe!!!

Zo is onze site voorzien van een ssl verbinding. Zo weet je als gebruiker dat je met de enige echte site te maken hebt en heb je een directe beveiligde verbinding! Laat je gegevens achter? dan gaat dit via een beveiligde lijn...

Daarnaast hebben we achter de schermen de nodige verbeteringen aangebracht. Zo is de database waar onze site op draait ge-updated en hebben we uit veiligheidsoverwegingen de optie om commentaar te geven op onze site eruit gehaald...

De komende dagen wordt er nog werk verricht in de vorm van het up-to-date brengen van alle speeldata in de diverse competities...

We wensen jullie weer veel surf plezier!!!

Plaats reactie


Onze Hoofdsponsoren

Nu online!

We hebben 120 gasten en geen leden online

Login SV Eikenderveld.nl