Sinds
1959!

SV Eikenderveld

kroniek van een kleine voetbalclub uit Heerlen die groot is geworden door klein te blijven!

 

Eikenderveld op Twitter!

Tweede Elftal Seizoen '18-'19
Print
Speeldag 01 23-09-2018 11:00 Groene Ster 3 3 : 5 Sporting Heerlen 4
  23-09-2018 11:15 SV Eikenderveld 2 4 : 3 SV Brunssum 3
  23-09-2018 12:00 EHC/Heuts 2 3 : 2 Bekkerveld 4
  23-09-2018 12:00 Passart-VKC 3 2 : 1 Abdissenbosch 2

Speeldag 02 30-09-2018 11:30 Abdissenbosch 2 2 : 2 Groene Ster 3
  30-09-2018 11:45 Sporting Heerlen 4 1 : 3 SV Eikenderveld 2
  30-09-2018 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 3 : 7 Passart-VKC 3
  30-09-2018 12:00 SV Brunssum 3 1 : 3 EHC/Heuts 2
  30-09-2018 12:00 Bekkerveld 4 1 : 3 KCC'13 2

Speeldag 03 07-10-2018 11:00 Groene Ster 3 4 : 1 KCC'13 2
  07-10-2018 11:45 Sporting Heerlen 4 5 : 3 RKSV Minor 4
  07-10-2018 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 5 : 0 Abdissenbosch 2
  07-10-2018 12:00 Passart-VKC 3 3 : 2 SV Brunssum 3

Speeldag 04 14-10-2018 11:00 RKSV Minor 4 2 : 0 BSV Limburgia / Kamerland 3
  14-10-2018 11:00 KCC'13 2 5 : 2 SV Eikenderveld 2
  14-10-2018 11:30 Abdissenbosch 2 1 : 3 Sporting Heerlen 4
  14-10-2018 12:00 Bekkerveld 4 2 : 1 Passart-VKC 3
  14-10-2018 12:00 SV Brunssum 3 4 : 4 Groene Ster 3

Speeldag 01 21-10-2018 11:00 KCC'13 2 3 : 5 RKSV Minor 4

Speeldag 03 21-10-2018 11:15 SV Eikenderveld 2 4 : 2 EHC/Heuts 2

Speeldag 05 28-10-2018 11:00 Groene Ster 3 3 : 2 SV Eikenderveld 2
  28-10-2018 11:00 RKSV Minor 4 3 : 2 Abdissenbosch 2
  28-10-2018 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 3 : 1 Bekkerveld 4
  28-10-2018 12:00 Passart-VKC 3 4 : 1 KCC'13 2

Speeldag 06 04-11-2018 11:00 KCC'13 2 1 : 6 Sporting Heerlen 4
  04-11-2018 11:15 SV Eikenderveld 2 8 : 4 Passart-VKC 3
  04-11-2018 12:00 SV Brunssum 3 4 : 4 BSV Limburgia / Kamerland 3
  04-11-2018 12:00 EHC/Heuts 2 1 : 0 Groene Ster 3
  04-11-2018 12:00 Bekkerveld 4 8 : 0 RKSV Minor 4

Speeldag 07 11-11-2018 11:00 Groene Ster 3 2 : 2 RKSV Minor 4
  11-11-2018 11:15 SV Eikenderveld 2 1 : 1 Bekkerveld 4
  11-11-2018 11:45 Sporting Heerlen 4 2 : 4 BSV Limburgia / Kamerland 3
  11-11-2018 12:00 SV Brunssum 3 0 : 3 KCC'13 2
  11-11-2018 12:00 EHC/Heuts 2 3 : 1 Abdissenbosch 2

Speeldag 08 18-11-2018 11:00 KCC'13 2 1 : 2 EHC/Heuts 2
  18-11-2018 11:00 RKSV Minor 4 1 : 2 Passart-VKC 3
  18-11-2018 11:30 Abdissenbosch 2 4 : 4 SV Brunssum 3
  18-11-2018 12:00 Bekkerveld 4 1 : 0 Groene Ster 3

Speeldag 09 25-11-2018 11:00 Groene Ster 3 2 : 1 BSV Limburgia / Kamerland 3
  25-11-2018 11:15 SV Eikenderveld 2 3 : 1 Abdissenbosch 2
  25-11-2018 12:00 Passart-VKC 3 0 : 2 Sporting Heerlen 4
  25-11-2018 12:00 EHC/Heuts 2 1 : 0 RKSV Minor 4

Speeldag 10 02-12-2018 11:00 RKSV Minor 4 1 : 3 SV Eikenderveld 2
  02-12-2018 11:45 Sporting Heerlen 4 3 : 1 SV Brunssum 3
  02-12-2018 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 2 : 3 KCC'13 2

Speeldag 11 09-12-2018 11:00 KCC'13 2 2 : 5 Abdissenbosch 2
  09-12-2018 12:00 Bekkerveld 4 1 : 3 Sporting Heerlen 4
  20-01-2019 11:00 Groene Ster 3 1 : 3 Passart-VKC 3

Speeldag 09 20-01-2019 11:45 SV Brunssum 3 3 : 2 Bekkerveld 4

Speeldag 11 20-01-2019 12:00 EHC/Heuts 2 3 : 2 BSV Limburgia / Kamerland 3

Speeldag 05 03-02-2019 11:45 Sporting Heerlen 4 3 : 2 EHC/Heuts 2

Speeldag 08 03-02-2019 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 3 : 0 SV Eikenderveld 2

Speeldag 12 10-02-2019 11:45 Sporting Heerlen 4 2 : 1 Groene Ster 3
  10-02-2019 12:00 Bekkerveld 4 5 : 1 EHC/Heuts 2

Speeldag 13 17-02-2019 11:00 Groene Ster 3 5 : 1 Abdissenbosch 2
  17-02-2019 11:00 KCC'13 2 4 : 5 Bekkerveld 4
  17-02-2019 11:15 SV Eikenderveld 2 0 : 1 Sporting Heerlen 4
  17-02-2019 12:00 EHC/Heuts 2 4 : 1 SV Brunssum 3
  17-02-2019 12:00 Passart-VKC 3 2 : 4 BSV Limburgia / Kamerland 3

Speeldag 14 24-02-2019 11:00 RKSV Minor 4 3 : 3 Groene Ster 3
  24-02-2019 12:00 Bekkerveld 4 7 : 0 SV Eikenderveld 2
  24-02-2019 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 1 : 2 Sporting Heerlen 4

Speeldag 10 10-03-2019 12:00 Passart-VKC 3 1 : 2 EHC/Heuts 2

Speeldag 15 17-03-2019 11:15 SV Eikenderveld 2 0 : 0 BSV Limburgia / Kamerland 3
  17-03-2019 12:00 EHC/Heuts 2 10 : 1 KCC'13 2

Speeldag 16 24-03-2019 11:00 RKSV Minor 4 1 : 3 EHC/Heuts 2
  24-03-2019 11:30 Abdissenbosch 2 3 : 1 SV Eikenderveld 2
  24-03-2019 11:45 Sporting Heerlen 4 2 : 1 Passart-VKC 3
  24-03-2019 12:00 Bekkerveld 4 6 : 3 SV Brunssum 3
  24-03-2019 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 0 : 3 Groene Ster 3

Speeldag 12 31-03-2019 11:00 RKSV Minor 4 0 : 2 KCC'13 2

Speeldag 10 31-03-2019 11:30 Abdissenbosch 2 1 : 1 Bekkerveld 4

Speeldag 12 31-03-2019 11:45 SV Brunssum 3 10 : 2 SV Eikenderveld 2

Speeldag 17 07-04-2019 11:00 KCC'13 2 2 : 4 BSV Limburgia / Kamerland 3
  07-04-2019 11:15 SV Eikenderveld 2 6 : 2 RKSV Minor 4
  07-04-2019 12:00 EHC/Heuts 2 8 : 0 Passart-VKC 3
  07-04-2019 12:00 SV Brunssum 3 1 : 3 Sporting Heerlen 4
  07-04-2019 12:00 Bekkerveld 4 3 : 2 Abdissenbosch 2

Speeldag 18 14-04-2019 11:00 RKSV Minor 4 4 : 6 SV Brunssum 3
  14-04-2019 11:30 Abdissenbosch 2 2 : 1 KCC'13 2
  14-04-2019 11:45 Sporting Heerlen 4 2 : 0 Bekkerveld 4
  14-04-2019 12:00 Passart-VKC 3 4 : 4 Groene Ster 3
  20-04-2019 18:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 1 : 4 EHC/Heuts 2

Speeldag 15 22-04-2019 10:00 Passart-VKC 3 1 : 1 RKSV Minor 4

Speeldag 14 28-04-2019 11:00 KCC'13 2 2 : 0 SV Brunssum 3
  28-04-2019 11:30 Abdissenbosch 2 6 : 2 EHC/Heuts 2

Speeldag 19 05-05-2019 11:00 KCC'13 2 3 : 2 Passart-VKC 3
  05-05-2019 11:15 SV Eikenderveld 2 3 : 5 Groene Ster 3
  05-05-2019 11:30 Abdissenbosch 2 2 : 1 RKSV Minor 4
  05-05-2019 12:00 Bekkerveld 4 1 : 6 BSV Limburgia / Kamerland 3

Speeldag 20 12-05-2019 11:00 RKSV Minor 4 1 : 9 Bekkerveld 4
  12-05-2019 11:00 Groene Ster 3 0 : 5 EHC/Heuts 2
  12-05-2019 11:45 Sporting Heerlen 4 2 : 1 KCC'13 2
  12-05-2019 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 3 : 3 SV Brunssum 3
  12-05-2019 12:00 Passart-VKC 3 5 : 0 SV Eikenderveld 2

Speeldag 21 19-05-2019 11:00 KCC'13 2 1 : 2 Groene Ster 3
  19-05-2019 11:00 RKSV Minor 4 1 : 2 Sporting Heerlen 4
  19-05-2019 11:30 Abdissenbosch 2 5 : 9 BSV Limburgia / Kamerland 3
  19-05-2019 12:00 SV Brunssum 3 1 : 2 Passart-VKC 3
  19-05-2019 12:00 EHC/Heuts 2 6 : 2 SV Eikenderveld 2

Speeldag 22 26-05-2019 11:00 Groene Ster 3 1 : 4 SV Brunssum 3
  26-05-2019 11:15 SV Eikenderveld 2 2 : 2 KCC'13 2
  26-05-2019 11:45 Sporting Heerlen 4 11 : 5 Abdissenbosch 2
  26-05-2019 12:00 BSV Limburgia / Kamerland 3 4 : 3 RKSV Minor 4
  26-05-2019 12:00 Passart-VKC 3 6 : 2 Bekkerveld 4

Speeldag 19 30-05-2019 12:00 EHC/Heuts 2 5 : 1 Sporting Heerlen 4

Speeldag 12 02-06-2019 11:30 Abdissenbosch 2 5 : 1 Passart-VKC 3

Speeldag 11 02-06-2019 11:45 SV Brunssum 3 - : - RKSV Minor 4

Speeldag 15 14-06-2019 20:00 SV Brunssum 3 - : - Abdissenbosch 2
  15-06-2019 19:45 Groene Ster 3 - : - Bekkerveld 4

Onze Hoofdsponsoren

Nu online!

We hebben 242 gasten en geen leden online

Login SV Eikenderveld.nl