Sinds
1959!

SV Eikenderveld

kroniek van een kleine voetbalclub uit Heerlen die groot is geworden door klein te blijven!

 

Derde Elftal Seizoen '19-'20
Print
Speeldag 01 22-09-2019 09:30 Chevremont 4 2 : 0 SV Eikenderveld 3
  22-09-2019 09:45 Sporting Heerlen 5 1 : 1 Weltania 4
  22-09-2019 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 2 : 3 RKSVB 3
  22-09-2019 11:00 KVC Oranje 5 3 : 4 VV Hellas 3
  22-09-2019 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 5 : 4 Voerendaal 5

Speeldag 02 29-09-2019 09:45 Voerendaal 5 4 : 3 Groene Ster 6
  29-09-2019 10:00 VV Hellas 3 0 : 4 Chevremont 4
  29-09-2019 10:45 SV Eikenderveld 3 0 : 0 Laura/Hopel Comb. 5
  29-09-2019 11:45 Weltania 4 2 : 2 SSA Haanrade / SVA 2

Speeldag 03 06-10-2019 09:45 Sporting Heerlen 5 1 : 3 RKSVB 3
  06-10-2019 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 4 : 3 Chevremont 4
  06-10-2019 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 6 : 1 VV Hellas 3

Speeldag 04 13-10-2019 09:30 Chevremont 4 5 : 1 Groene Ster 6
  13-10-2019 10:00 RKSVB 3 6 : 2 SSA Haanrade / SVA 2
  13-10-2019 11:00 KVC Oranje 5 7 : 3 Laura/Hopel Comb. 5

Speeldag 03 20-10-2019 09:30 Weltania 4 3 : 1 SV Eikenderveld 3

Speeldag 04 20-10-2019 10:00 VV Hellas 3 0 : 6 Sporting Heerlen 5

Speeldag 02 20-10-2019 11:00 RKSVB 3 4 : 1 KVC Oranje 5

Speeldag 05 27-10-2019 09:45 Sporting Heerlen 5 5 : 4 Chevremont 4
  27-10-2019 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 1 : 3 Voerendaal 5
  27-10-2019 10:45 SV Eikenderveld 3 1 : 4 Groene Ster 6
  27-10-2019 11:45 Weltania 4 1 : 0 VV Hellas 3
  27-10-2019 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 5 : 2 KVC Oranje 5

Speeldag 06 03-11-2019 09:30 Chevremont 4 3 : 7 SSA Haanrade / SVA 2
  03-11-2019 09:45 Voerendaal 5 6 : 0 SV Eikenderveld 3
  03-11-2019 10:00 RKSVB 3 - : - Weltania 4
  03-11-2019 10:00 VV Hellas 3 - : - V.V. Schaesberg 4
  03-11-2019 11:00 Groene Ster 6 1 : 4 Laura/Hopel Comb. 5
  03-11-2019 11:00 KVC Oranje 5 - : - Sporting Heerlen 5

Speeldag 07 10-11-2019 09:45 Voerendaal 5 6 : 3 Sporting Heerlen 5
  10-11-2019 10:00 VV Hellas 3 2 : 2 Laura/Hopel Comb. 5
  10-11-2019 10:00 RKSVB 3 1 : 1 Groene Ster 6
  10-11-2019 10:00 VV Alfa sport 5 3 : 1 Chevremont 4
  10-11-2019 10:45 SV Eikenderveld 3 1 : 3 SSA Haanrade / SVA 2
  10-11-2019 11:45 Weltania 4 3 : 4 KVC Oranje 5

Speeldag 08 17-11-2019 09:30 Chevremont 4 - : - RKSVB 3
  17-11-2019 09:45 Sporting Heerlen 5 9 : 1 SV Eikenderveld 3
  17-11-2019 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 3 : 1 Weltania 4
  17-11-2019 11:00 Groene Ster 6 4 : 2 VV Hellas 3
  17-11-2019 11:00 KVC Oranje 5 1 : 2 Voerendaal 5
  17-11-2019 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - V.V. Schaesberg 4

Speeldag 09 24-11-2019 09:30 Chevremont 4 3 : 4 KVC Oranje 5
  24-11-2019 10:00 RKSVB 3 2 : 0 SV Eikenderveld 3
  24-11-2019 10:00 VV Alfa sport 5 7 : 2 Weltania 4
  24-11-2019 10:00 VV Hellas 3 1 : 6 Voerendaal 5
  24-11-2019 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - SSA Haanrade / SVA 2
  24-11-2019 11:00 Groene Ster 6 0 : 1 Sporting Heerlen 5

Speeldag 10 01-12-2019 09:45 Sporting Heerlen 5 3 : 2 Laura/Hopel Comb. 5
  01-12-2019 09:45 Voerendaal 5 3 : 1 RKSVB 3
  01-12-2019 10:00 VV Alfa sport 5 3 : 4 KVC Oranje 5
  01-12-2019 10:45 SV Eikenderveld 3 1 : 1 VV Hellas 3
  01-12-2019 11:45 Weltania 4 2 : 2 Chevremont 4
  01-12-2019 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - Groene Ster 6

Speeldag 11 08-12-2019 09:30 Chevremont 4 - : - Voerendaal 5
  08-12-2019 09:45 Sporting Heerlen 5 - : - SSA Haanrade / SVA 2
  08-12-2019 10:00 VV Hellas 3 - : - RKSVB 3
  08-12-2019 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - V.V. Schaesberg 4
  08-12-2019 11:00 Groene Ster 6 - : - Weltania 4
  08-12-2019 11:00 KVC Oranje 5 - : - SV Eikenderveld 3

Speeldag 04 15-12-2019 09:45 Voerendaal 5 - : - Weltania 4

Speeldag 03 15-12-2019 11:00 Groene Ster 6 - : - KVC Oranje 5

Speeldag 12 02-02-2020 09:45 Voerendaal 5 - : - SSA Haanrade / SVA 2
  02-02-2020 10:00 VV Hellas 3 - : - KVC Oranje 5
  02-02-2020 10:00 RKSVB 3 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  02-02-2020 10:30 V.V. Schaesberg 4 - : - Groene Ster 6
  02-02-2020 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - Chevremont 4
  02-02-2020 11:45 Weltania 4 - : - Sporting Heerlen 5

Speeldag 13 09-02-2020 09:30 Chevremont 4 - : - V.V. Schaesberg 4
  09-02-2020 09:45 Sporting Heerlen 5 - : - Voerendaal 5
  09-02-2020 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - VV Hellas 3
  09-02-2020 11:00 KVC Oranje 5 - : - Weltania 4
  09-02-2020 11:00 Groene Ster 6 - : - RKSVB 3
  09-02-2020 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - SV Eikenderveld 3

Speeldag 14 16-02-2020 10:00 VV Hellas 3 - : - Groene Ster 6
  16-02-2020 10:00 RKSVB 3 - : - Chevremont 4
  16-02-2020 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - KVC Oranje 5
  16-02-2020 10:30 V.V. Schaesberg 4 - : - SSA Haanrade / SVA 2
  16-02-2020 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - Sporting Heerlen 5
  16-02-2020 11:45 Weltania 4 - : - Voerendaal 5

Speeldag 15 08-03-2020 09:30 Chevremont 4 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  08-03-2020 09:45 Sporting Heerlen 5 - : - VV Hellas 3
  08-03-2020 09:45 Voerendaal 5 - : - V.V. Schaesberg 4
  08-03-2020 11:00 KVC Oranje 5 - : - RKSVB 3
  08-03-2020 11:00 Groene Ster 6 - : - SV Eikenderveld 3
  08-03-2020 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - Weltania 4

Speeldag 16 15-03-2020 10:00 RKSVB 3 - : - Sporting Heerlen 5
  15-03-2020 10:00 VV Hellas 3 - : - SSA Haanrade / SVA 2
  15-03-2020 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - Groene Ster 6
  15-03-2020 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - Voerendaal 5
  15-03-2020 11:00 KVC Oranje 5 - : - Chevremont 4
  15-03-2020 11:45 Weltania 4 - : - V.V. Schaesberg 4

Speeldag 17 29-03-2020 09:45 Sporting Heerlen 5 - : - KVC Oranje 5
  29-03-2020 09:45 Voerendaal 5 - : - VV Hellas 3
  29-03-2020 10:30 V.V. Schaesberg 4 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  29-03-2020 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - RKSVB 3
  29-03-2020 11:45 Weltania 4 - : - Groene Ster 6
  29-03-2020 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - Chevremont 4

Speeldag 18 05-04-2020 09:30 Chevremont 4 - : - Weltania 4
  05-04-2020 10:00 RKSVB 3 - : - Voerendaal 5
  05-04-2020 10:00 VV Hellas 3 - : - SV Eikenderveld 3
  05-04-2020 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - Sporting Heerlen 5
  05-04-2020 11:00 KVC Oranje 5 - : - V.V. Schaesberg 4
  05-04-2020 11:00 Groene Ster 6 - : - SSA Haanrade / SVA 2

Speeldag 19 19-04-2020 09:45 Voerendaal 5 - : - KVC Oranje 5
  19-04-2020 10:00 RKSVB 3 - : - VV Hellas 3
  19-04-2020 10:30 V.V. Schaesberg 4 - : - SV Eikenderveld 3
  19-04-2020 11:00 Groene Ster 6 - : - Chevremont 4
  19-04-2020 11:45 Weltania 4 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  19-04-2020 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - Sporting Heerlen 5

Speeldag 20 10-05-2020 09:30 Chevremont 4 - : - VV Hellas 3
  10-05-2020 09:45 Sporting Heerlen 5 - : - V.V. Schaesberg 4
  10-05-2020 09:45 Voerendaal 5 - : - Laura/Hopel Comb. 5
  10-05-2020 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - Weltania 4
  10-05-2020 11:00 KVC Oranje 5 - : - Groene Ster 6
  10-05-2020 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - RKSVB 3

Speeldag 21 17-05-2020 09:30 Chevremont 4 - : - Sporting Heerlen 5
  17-05-2020 10:00 VV Hellas 3 - : - Weltania 4
  17-05-2020 10:00 RKSVB 3 - : - V.V. Schaesberg 4
  17-05-2020 10:30 Laura/Hopel Comb. 5 - : - SV Eikenderveld 3
  17-05-2020 11:00 Groene Ster 6 - : - Voerendaal 5
  17-05-2020 11:00 KVC Oranje 5 - : - SSA Haanrade / SVA 2

Speeldag 22 24-05-2020 09:45 Voerendaal 5 - : - Chevremont 4
  24-05-2020 09:45 Sporting Heerlen 5 - : - Groene Ster 6
  24-05-2020 10:30 V.V. Schaesberg 4 - : - VV Hellas 3
  24-05-2020 10:45 SV Eikenderveld 3 - : - KVC Oranje 5
  24-05-2020 11:45 Weltania 4 - : - RKSVB 3
  24-05-2020 12:00 SSA Haanrade / SVA 2 - : - Laura/Hopel Comb. 5

Onze Hoofdsponsoren

Nu online!

We hebben 450 gasten en geen leden online

Login SV Eikenderveld.nl