Sinds
1959!

SV Eikenderveld

kroniek van een kleine voetbalclub uit Heerlen die groot is geworden door klein te blijven!

 

Eikenderveld op Twitter!

Vierde Elftal Seizoen '19-'20
Print
Speeldag 01 22-09-2019 10:00 Langeberg 4 - : - Groene Ster 5
  22-09-2019 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  22-09-2019 10:30 De Leeuw 4 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  22-09-2019 10:30 UOW'02 4 - : - Sporting Heerlen 6
  22-09-2019 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - Sylvia 2
  22-09-2019 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - Woander Forest 5

Speeldag 02 29-09-2019 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - De Leeuw 4
  29-09-2019 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - Langeberg 4
  29-09-2019 11:00 Sylvia 2 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  29-09-2019 12:00 Woander Forest 5 - : - UOW'02 4
  29-09-2019 13:00 Groene Ster 5 - : - FC Hoensbroek 3
  29-09-2019 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - SV Eikenderveld 4

Speeldag 03 06-10-2019 10:00 Langeberg 4 - : - UOW'02 4
  06-10-2019 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - Sporting Heerlen 6
  06-10-2019 11:00 Sylvia 2 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  06-10-2019 13:00 Groene Ster 5 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  06-10-2019 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - Woander Forest 5
  06-10-2019 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - De Leeuw 4

Speeldag 04 13-10-2019 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - FC Hoensbroek 3
  13-10-2019 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - Sylvia 2
  13-10-2019 10:30 De Leeuw 4 - : - Langeberg 4
  13-10-2019 10:30 UOW'02 4 - : - SV Eikenderveld 4
  13-10-2019 12:00 Woander Forest 5 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  13-10-2019 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - Groene Ster 5

Speeldag 05 27-10-2019 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - UOW'02 4
  27-10-2019 11:00 Sylvia 2 - : - Sporting Heerlen 6
  27-10-2019 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - De Leeuw 4
  27-10-2019 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - Langeberg 4
  27-10-2019 13:00 Groene Ster 5 - : - Woander Forest 5
  27-10-2019 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - Laura/Hopel Comb. 4

Speeldag 06 03-11-2019 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - Groene Ster 5
  03-11-2019 10:00 Langeberg 4 - : - SV Eikenderveld 4
  03-11-2019 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  03-11-2019 10:30 De Leeuw 4 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  03-11-2019 10:30 UOW'02 4 - : - FC Hoensbroek 3
  03-11-2019 12:00 Woander Forest 5 - : - Sylvia 2

Speeldag 07 10-11-2019 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - SV Eikenderveld 4
  10-11-2019 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - FC Hoensbroek 3
  10-11-2019 11:00 Sylvia 2 - : - UOW'02 4
  10-11-2019 12:00 Woander Forest 5 - : - Langeberg 4
  10-11-2019 13:00 Groene Ster 5 - : - De Leeuw 4
  10-11-2019 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - SSA Haanrade / SVA 4

Speeldag 08 17-11-2019 10:00 Langeberg 4 - : - Sporting Heerlen 6
  17-11-2019 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - Groene Ster 5
  17-11-2019 10:30 UOW'02 4 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  17-11-2019 10:30 De Leeuw 4 - : - Woander Forest 5
  17-11-2019 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  17-11-2019 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - Sylvia 2

Speeldag 09 24-11-2019 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  24-11-2019 10:00 Langeberg 4 - : - FC Hoensbroek 3
  24-11-2019 10:30 De Leeuw 4 - : - UOW'02 4
  24-11-2019 12:00 Woander Forest 5 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  24-11-2019 13:00 Groene Ster 5 - : - Sylvia 2
  24-11-2019 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - SSA Haanrade / SVA 4

Speeldag 10 01-12-2019 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - Woander Forest 5
  01-12-2019 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - Langeberg 4
  01-12-2019 11:00 Sylvia 2 - : - De Leeuw 4
  01-12-2019 13:00 Groene Ster 5 - : - UOW'02 4
  01-12-2019 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - SV Eikenderveld 4
  01-12-2019 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - Sporting Heerlen 6

Speeldag 11 08-12-2019 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - Woander Forest 5
  08-12-2019 10:00 Langeberg 4 - : - Sylvia 2
  08-12-2019 10:30 De Leeuw 4 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  08-12-2019 10:30 UOW'02 4 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  08-12-2019 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  08-12-2019 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - Groene Ster 5

Speeldag 12 02-02-2020 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - UOW'02 4
  02-02-2020 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  02-02-2020 11:00 Sylvia 2 - : - FC Hoensbroek 3
  02-02-2020 12:00 Woander Forest 5 - : - SV Eikenderveld 4
  02-02-2020 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - De Leeuw 4
  02-02-2020 13:00 Groene Ster 5 - : - Langeberg 4

Speeldag 13 09-02-2020 10:00 Langeberg 4 - : - Woander Forest 5
  09-02-2020 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  09-02-2020 10:30 UOW'02 4 - : - Sylvia 2
  09-02-2020 10:30 De Leeuw 4 - : - Groene Ster 5
  09-02-2020 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  09-02-2020 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - Sporting Heerlen 6

Speeldag 14 16-02-2020 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - Langeberg 4
  16-02-2020 11:00 Sylvia 2 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  16-02-2020 12:00 Woander Forest 5 - : - De Leeuw 4
  16-02-2020 13:00 Groene Ster 5 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  16-02-2020 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - FC Hoensbroek 3
  16-02-2020 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - UOW'02 4

Speeldag 15 08-03-2020 10:00 Langeberg 4 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  08-03-2020 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - Groene Ster 5
  08-03-2020 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - Sylvia 2
  08-03-2020 10:30 UOW'02 4 - : - Woander Forest 5
  08-03-2020 10:30 De Leeuw 4 - : - SV Eikenderveld 4
  08-03-2020 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - Sporting Heerlen 6

Speeldag 16 15-03-2020 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  15-03-2020 10:30 UOW'02 4 - : - De Leeuw 4
  15-03-2020 11:00 Sylvia 2 - : - Groene Ster 5
  15-03-2020 12:00 Woander Forest 5 - : - FC Hoensbroek 3
  15-03-2020 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  15-03-2020 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - Langeberg 4

Speeldag 17 29-03-2020 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - Sporting Heerlen 6
  29-03-2020 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - De Leeuw 4
  29-03-2020 11:00 Sylvia 2 - : - Langeberg 4
  29-03-2020 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - UOW'02 4
  29-03-2020 13:00 Groene Ster 5 - : - SV Eikenderveld 4
  29-03-2020 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - Woander Forest 5

Speeldag 18 05-04-2020 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - ST Rimburg / UOW'02 3
  05-04-2020 10:00 Langeberg 4 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  05-04-2020 10:30 De Leeuw 4 - : - Sylvia 2
  05-04-2020 10:30 UOW'02 4 - : - Groene Ster 5
  05-04-2020 12:00 Woander Forest 5 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  05-04-2020 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - FC Hoensbroek 3

Speeldag 19 19-04-2020 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - UOW'02 4
  19-04-2020 10:00 Langeberg 4 - : - De Leeuw 4
  19-04-2020 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - FC Hoensbroek 3
  19-04-2020 11:00 Sylvia 2 - : - SV Eikenderveld 4
  19-04-2020 12:00 Woander Forest 5 - : - Sporting Heerlen 6
  19-04-2020 13:00 Groene Ster 5 - : - ST Rimburg / UOW'02 3

Speeldag 20 10-05-2020 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - SV Eikenderveld 4
  10-05-2020 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - Woander Forest 5
  10-05-2020 10:30 UOW'02 4 - : - Langeberg 4
  10-05-2020 10:30 De Leeuw 4 - : - Sporting Heerlen 6
  10-05-2020 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - Sylvia 2
  10-05-2020 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - Groene Ster 5

Speeldag 21 17-05-2020 09:45 Sporting Heerlen 6 - : - Sylvia 2
  17-05-2020 10:00 Langeberg 4 - : - Laura/Hopel Comb. 4
  17-05-2020 10:30 De Leeuw 4 - : - FC Hoensbroek 3
  17-05-2020 10:30 UOW'02 4 - : - SSA Haanrade / SVA 4
  17-05-2020 12:00 Woander Forest 5 - : - Groene Ster 5
  17-05-2020 13:45 SV Eikenderveld 4 - : - ST Rimburg / UOW'02 3

Speeldag 22 24-05-2020 10:00 Laura/Hopel Comb. 4 - : - De Leeuw 4
  24-05-2020 10:15 SSA Haanrade / SVA 4 - : - SV Eikenderveld 4
  24-05-2020 11:00 Sylvia 2 - : - Woander Forest 5
  24-05-2020 13:00 FC Hoensbroek 3 - : - Langeberg 4
  24-05-2020 13:00 Groene Ster 5 - : - Sporting Heerlen 6
  24-05-2020 13:00 ST Rimburg / UOW'02 3 - : - UOW'02 4

Onze Hoofdsponsoren

Nu online!

We hebben 167 gasten en geen leden online

Login SV Eikenderveld.nl